Nasz transport

 

„Naszą siłą napędową jest satysfakcja z rozwoju. Na co dzień udowadniamy nie tylko sobie, ale przede wszystkim firmom, z którymi współpracujemy, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. „

Prawdziwą siłą napędową Grupy Euro-Sort jest ciągła satysfakcja z rozwoju. Realizując codzienne zlecenia, udowadniamy sobie, naszym Partnerom, oraz firmom, z którymi współpracujemy, że niema rzeczy niemożliwych do wykonania. Nasza oferta jest nastawiona na  transport drogowy krajowy i międzynarodowy ciągnikami siodłowymi z naczepą (firanka, plandeka),  oraz samochodami  wyposażonymi  w urządzenia hakowe, żurawie przenośne jak również ciężarówki z windami hydraulicznymi.

Proponujemy usługi „drobne”, zaczynając od samochodów o ładowności do 3,5 tony, na terenie Krakowa i okolic, kończąc na wyspecjalizowanym transporcie ciężarowym, w tym obsługę firm, transport kontenerowy od 7 do 36m, przewozie materiałów sypkich,  jak również transporcie ciężarowym od 12 do 24 ton ładowności. Działamy na terenie całej Unii Europejskiej.

Chcesz nawiązać współpracę? Skontaktuj się z nami.

Made by OmnOmstudiO.com
Copyright by Euro-Sort.pl Szukaj