Nasz system wartości

ekologiaSpółka opiera swoje działanie na bardzo prostych zasadach. Patrząc w przód, poszukując drogi ciągłego rozwoju, opieramy się na czterech czynnikach, którymi są EKOLOGIA, PROSTOTA, SUMIENNOŚĆ, ROZWÓJ.

Co oznaczają nasze wartości dla Klientów współpracujących z Euro-Sort?

„Ekologia” oznacza, iż nasza firma zawsze działa na rzecz ochrony i w zgodzie ze środowiskiem naturalnym, nieustannie walcząc o jego ochronę. W zakładach Euro-Sortu przerabiamy rocznie kilkadziesiąt tysięcy ton surowców, z czego bardzo dużą ilość stanowią odpady z papieru i tektury. Odpowiada to uchronieniu odpowiada to uchronieniu tysięcy w pełni wyrośniętych drzew.

„Prostota” oznacza, iż jesteśmy blisko Klienta, mamy placówki, kursujący transport, punkty skupów, które z zaangażowaniem działają na poziomie lokalnym w szczególności nastawionym na sumienne i rzetelną obsługę klienta. Przez prosty system zarządzania możemy szybko podejmować decyzje, dzięki czemu praca z nami jest wyjątkowo sprawna dla osób prywatnych, jak również firm, czy przedsiębiorców współpracujących z nami.

Nasze wieloletnie doświadczenie, znajomość rynków na których działamy i gwarancja sumienności, sprawiają że Euro- Sort to pewny partner. Bardzo duży nacisk kładziemy na jakość wykonywanej pracy, odpowiedzialność oraz kompleksowe rozwiązania. Ciągły rozwój i chęć wdrażania nowych metod obsługi w sposób kreatywny sprawia, że przyczyniamy się do rozwoju naszych klientów. Tym samym nasi partnerzy na tym korzystają. Stanowi to dodatkowy atut dla nich. Euro-Sort ukierunkowuje na ciągłe rozwijanie siebie, a poprzez zadowolonych, zaspokajanych klientów także na ich bezpośredni wzrost, którego chcielibyśmy stać się składową.

 

Made by OmnOmstudiO.com
Copyright by Euro-Sort.pl Szukaj